Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges, hogy az iskola...

Lehetséges, hogy az iskola miatt lettem beteg?

Figyelt kérdés

10.osztályos vagyok. Ma arra keltem éjszaka, hogy ráz a hideg, pedig este még semmi bajom nem volt csak fáradt voltam nagyon.. bár anyám tegnap mondta a vonaton, hogy nagyon furcsán néznek ki a szemeim.

És ő mondta ma reggel, hogy érdekes, hogy egész nyáron nem volt semmi bajom és épp, hogy megkezdődött az iskola és máris beteg vagyok..

Bevallom szoktam félni az iskolától, mert kilencedikben épp, hogy átmentem azért, mert nagyon nehezen tanulok és alig tudok figyelni az órán, mert mindíg elkalandozok.

Most is azon agódom, hogy lefogok sok mindenről maradni és, hogy fogom majd bepótólni. 16/f



2015. szept. 8. 08:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Stressztől gyengül az immunrendszer és könnyebben elkapod a betegséget, most sokan lázasak, köhögnek, náthásak.
2015. szept. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!