Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem vágom mi ez?

Nem vágom mi ez?

Figyelt kérdés
Helló, migrénem lett nyár alatt, vagy nem tudom de sokat fájt a fejem, más semmi, ma jöttem haza a suliból égettek a szomszédba elég erősen, azóta ilyen füst szagot érzek, orromban maradt eléggé idegesítő, de hallottam olyat, hogy migrén miatt is van szagfurcsaság, remélem nem rosszat jelent :/
2015. szept. 9. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha égettek a szomszédban, akkor nem csoda, hogy érzed az égett szagot, azt még pár óráig érezni fogod.


Amúgy ha sokat fáéj a fejed, akkor menj el a háziorvoshoz, mert rengeteg más oka is lehet, nemcsak migrén, ki kellene vizsgáltatni.

2015. szept. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából, most jött a hideg, és elmúlt, most felmelegedett az idő kicsit belenyilallt a fejembe, halánték, homlok tájék, de el is múlt.
2015. szept. 9. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!