Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez micsoda lehet?

Ez micsoda lehet?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta, évek óta hol feltűnő - hol elmúló fájdalom, vérzés a végbélnyílásnál. Nem találtam semmilyen jelentősebb dudort viszont egy kis alig érezhető csíkban befelé találtam az ujjammal egy vonalat. Én sebre gyanakszom, mert leginkább akkor jön elő ha épp nagyobb térfogatú a dolgom a mosdóban (olyan érzés is mintha egy seb szakadna szét) Mivel el szokott múlni idővel -bár mindig relatív gyorsan visszajön- eddig nem nagyon foglalkoztam vele, rosszabb sem igazán lett soha, a vérzés is hol van, hol nincs, nem is tudom mitől függhet, mert van hogy nagyon fáj de nem vérzik és van hogy nem fáj de vérzés van. (Vérzés alatt a papíron megjelenő halvány elszíneződést kell érteni noha van, hogy egy-két konkrét cseppnyi rendes vér van)

Akkor is érzékeny ha összeszorítom a záróizmom, de ülni gond nélkül tudok. Viszkető érzés elmúlik vakarás után.

Azt hiszem mindent leírtam.


Háziorvosnál voltam, nem sok eredménnyel, kenőcsöt és kúpott adott aranyérre, noha nem vagyok benne biztos, hogy ez az lenne. Hasonló tapasztalatot vagy tanácsot is szívesen fogadnék.



2015. szept. 10. 16:00
 1/3 anonim válasza:
menny el valami jó orvoshoz de ne házihoz korhaz szerintem:/
2015. szept. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem akár ez is lehet.

2015. szept. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szamo77db ***** válasza:
Mindenképpen jó volna, ha látná és tapintaná proktológus. Ha szükséges, írna fel rá gyógyszert neked.
2015. szept. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!