Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A múltkor olvastam gyógyszer...

Kardos Anikó kérdése:

A múltkor olvastam gyógyszer témában. Én rivotrilt szedek és nyugodtan ihatok rá bármit ugyan olyan vagyok mint egyébként. Semmi kábulat meg egyebek. Velem van baj vagy más is van így? Lilia

Figyelt kérdés

2015. szept. 11. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:

15 éve nem iszok és már gyógyszereket sem szedek.


Korábban próbáltam a rettegett Rivotrilt, Xanaxot alkohollal.

Nekem is az a tapasztalatom, hogy csak akkora mennyiségnél érezhető plusz hatás, amennyi szesz már részegséget okoz.

Elnyújtja a kontroll nèlküli állapotot, amire természetesen úgysem emlékszünk tehát semmi plusz élményt nem ad.


Nekem az VOLT haszna, hogy a részegség utáni nyugtalan alvást megszüntette a teljes kiütéssel.

2015. szept. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha rendszeresen szeded már a szervezeted hozzá van szokva így alkolholal többet kell bevenni hogy hason en probáltam párszor én nem szedem nem is nekem irták 6szem elég volt . De nagyon kell vigyázni mert mindenkinek a szervezete máshogy reagál rá lehet rohamod ha nagyon sokat veszel be le álgat a szív.
2015. nov. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mizu?
tegnapelőtt 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!