Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan legyek szuper gyorsan...

Hogyan legyek szuper gyorsan beteg?

Figyelt kérdés
Muszály lenne iskola kerülés igen,nagyon fáradt vagyok és szeretnék 2 nap pihenőt még ez a hétvége mellé hogy kibírjam ezt a hónapot.Már 2 hete suli van és már mindent kipróbáltam hamar lefeküdtem ittam kávét tornáztam vitaminokat is szedtem egészségesen ettem de nem jött be.Ki vagyok nagyon és csak 2 napot szeretnék még szóval kérlek adjatok valami nagyon hasznos válaszokat.

2015. szept. 13. 17:24
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Kozepsulis vagyok 12.-es es hidd el csak rosszabb ha meg ket napot rahuzol a hetvegere mert teljesen elszoksz a koran kelestol. ( igen 2 nap alatt)

Fekudj le koran akar 8 orakor. Reggel egyel valami porgos kajat ami energiat ad. ( kave semmire se jo:)))

Mosd meg az arcod hideg vizben az nekem nagyon jol szokott esni reggel.

2015. szept. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
0%

Fáradtság ellen: a sport jó, de csak rendszeresen van eredménye, igyál magnéziumos pezsgőtablettát, egyél rendszeresen, de a kávét és a cukros ételeket hanyagold.


"Gyors betegség": ha pihenné szeretnél, akkor ne legyél beteg, csak kamuzd, hogy az vagy, erre tökéletes a fejfájás+hányinger, az orvos is ad rá igazolást.

2015. szept. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

De nekem ha rendesen kivagyok pihenve könnyen megy a felkelés és ha 2 napot kapnék nagyon ki lennék pihenve csak léci adjatok tippekwt hogyan legyek beteg.

Köszönöm:D

2015. szept. 13. 17:35
 4/14 anonim válasza:
35%

1. Vagyok

Hs mindenkep logni akarsz akkor csak kamuzd a betegseget.

Jajj de faj a fejem ez az amaz. Kis krakogas. Kerjel anyudtol egy fajdalom csillapitot. Stb...

2015. szept. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

De nem veszik be.

Valami jó kéne csak ne mérgező legyen.

2015. szept. 13. 17:41
 6/14 anonim válasza:
100%
Es miert nem veszik be? :D gondolom nem ez lenne az elso probalkozas.
2015. szept. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Még várok válaszokat.
2015. szept. 13. 18:09
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Szívj fel krétaport, egyből 45 fokos lázad lesz... Menj inkább suliba, alszol az órákon és kész...
2015. szept. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
51%

45? Az kicsit erdekes lenne:)

Na elmentel suliba kerdezo?

2015. szept. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

El de anyummal megbeszéltem és pénteken itthol maradhatok.:D

De ez jó

2015. szept. 14. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!