Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mit jelent? Valaki légyszi

Ez mit jelent? Valaki légyszi

Figyelt kérdés

MR vizsgálaton voltam,és próbáltam utána nézni,de nem találtam így egybe semmit sem róla.

A bal oldali sinus sigmoideus hypoplasiás

Ha valaki tudja,legyen szíves leírni,mert érdekelne.



2015. szept. 15. 10:19
 1/9 anonim válasza:
a baloldali szigmaöböl alulfejlettsége
2015. szept. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ez számít valamit? Tehát hogy nem vészes,ugye? Nem igényel orvosi ellátást?!
2015. szept. 15. 11:23
 3/9 anonim válasza:
miért voltál mr-en?
2015. szept. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert minden héten fáj a fejem,iszonyatosan,és ki akarták vizsgálni hogy miért.Azt mondták szedjek saridon-t vagy apranax-ot de semelyik nem hat,sőt,tovább megyek,abszolút nem akarnak hatni a gyógyszerek.És közben kiderült hogy kevert típusú fejfájásom van,amire felírtak egy antidepresszánst hogy jobban aludjak,2 hétig szedtem,csak levoltam "szedálva" és abbahagytam a szedését.Ezért vagyok kiváncsi az MR leletemre,mert nem mondtak rá semmit.
2015. szept. 15. 11:26
 5/9 anonim válasza:
hát ennek az üregnek a fülhöz van köze de az is állhat a fejfájás hátterében ha pl. van ott egy krónikus gyulladás amit eddig nem vettek észre de ezt szerintem beszéld meg a vizsgálatot kérő orvossal
2015. szept. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Létezik hogy ilyen sok ideje tartana egy gyulladás? Ha van.. Mert igazából volt egy fejsérülésem,elestem a jégen és a sínbe beütötte a fejemet egy másfél éve és azóta vannak ezek a fejfájós dolgaim,de ezt sem vették figyelembe,annyi hogy a neurológus leírta a papíromra ezt.
2015. szept. 15. 11:33
 7/9 anonim válasza:
az agyrázódásnak is lehetnek ilyen utóhatásai főleg ha nincs kifeküdve
2015. szept. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
és persze a krónikus gyulladás azért krónikus mert évekig is fenn állhat akár úgy hogy észre sem veszik
2015. szept. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem. :) Közben ugye vérvételen is voltam és a pajzsirigyemet is nézték és a TSH-m magas lett,de a hormonok normálisak voltak,aztán kértek még egy vérvételt hogy hátha csak egy kiugrás volt,valami miatt,és a másik labor leletemen is magasabb volt mint a normál,de nem volt olyan mértékű mint a múltkori,és arra is azt mondták hogy ezzel nincs semmi baj.És mondták nekem hogy ez is okozhatja az állandó fejfájást.( pajzsmirigy-es ismerősöm mondta.
2015. szept. 15. 11:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!