Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhatja a test különböző...

Mi okozhatja a test különböző részein felmerülő zsibbadást?

Figyelt kérdés
Kezdetben csak a kézfejem, illetve a lábfejem zsibbadt (3 napja kezdődött), de egyre többször veszem észre hogy a combom, nyakam környékén is zsibbadást érzek. Valaki tapasztalt hasonlót?
2015. szept. 16. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne vedd félvállról !! Neurológiai kivizsgálás szükséges ehhez .. Sokminden okozhatja ! Nekem 1 éve komoly és nagyon ritka betegségem lett , egy banális felső légúti megbetegedés szövődményeként . Nekem is zsibbadas volt az első tünet , ami rohamos gyorsasággal fokozódott .. Gyakorlatilag 1 hét leforgása alatt lebénultam , nyaktol lefelé . 1 hónapig voltam korhazban , de szerencsés kimenetele volt a dolognak nálam , hála a szakszerű orvosi közbelépésnek .
2015. szept. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Nem szeretnék így járni, kár hogy a háziorvosom "időscentrikus", de azért ez így nem maradhat.

Örülök hogy jó vége lett a dolognak!!

2015. szept. 16. 10:17
 3/3 alf válasza:
Na, kiderült az ok?
2016. szept. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!