Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van valakinek rajtam kívül...

Csertekdani kérdése:

Van valakinek rajtam kívül evéssel kapcsolatos félelme?

Figyelt kérdés
Félrenyeléstől félek nagyon,ezért már nagyon nehezen nyelem le az ételt..minden egyes nyelés nehezen megy.muszaj folyadeknak lenni mellettem amivel leöblítem..tippek? Nagyon rossz.. :( pedig imádom az ételeket..fulladás es a félrenyelés a legnagyobb félelmem..kilehet gyógyulni a pánikbetegségből!

2015. szept. 18. 00:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még, nem? Szerintem kinövöd. Nem olyan könnyű ám félrenyelni :D nem kell ettől félned. Ha olyan gyakori lenne, nem lenne ennyi ember :D
2015. szept. 18. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

átérzem!!!!

pont ugyanez van....

nem tudok rá tippet :(

szólj, ha van valami megoldásod kérlek

2015. szept. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Nyugodj meg es foleg, mindig alaposan Legalabb 10-szer rágd meg az ételt! Igazabol a 20-30 rágás lenne a jo de a mai emberek sajnos kapkodnak. (tistelet a kivételnek.) szóval egy a lenyeg:mindig rágd meg LEGALÁBB 10-szer az ételt. Nekem ugyanez van most. Ilyen idoszakom van es felek hogy megfulladok vagy felrenyelek. Nalad jelentkezett fogyás? Sztem Menj el orvoshoz aki majd megmondja hogy mi a teendő. Sztem egyebkent egy pszichologushoz elmész es beszelsz vele a gondjaidrol es Ő majd segít. :) hidd el hogy nem ciki. Szoval Ennyit tudok ajánlani. Mindig legyen nalad egy kis folyadék amit rá tudsz inni. Igy nem lehet semmi baj! Az a lenyeg hogy ne panikolj! Tudom hogy nehez ugyanigy erzek. Hidd el ezt is lehet orvosolni! :)
2015. dec. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!