Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a nyelvem alatt?

Mi lehet a nyelvem alatt?

Figyelt kérdés
Nyelvem alatt, ami a nyelvet összeköti a szájjal, tehát azon a "zsinóron" egy pattanásszerű valami van tegnap óta. Ez akkor látszik ugye amikor lehajtom a fejemet és felemelem a nyelvemet. Mi lehet ez? Hogyan lehetne lekezelni? A fogalmazásért bocsi, nem tudtam jobban elmagyarázni hol található az a fehér pattanásszerű valami.

2015. szept. 26. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a múltkor volt ugyanez,csak fájt is picit,afta volt,fogdoki javaslatára kamillával öblögettem.
2015. szept. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ! én Listerine szájvízzel öblögetem tegnap óta, ma reggel eltűnt az a valami szerencsére! de azért holnap megyek a fogorvoshoz, amúgy is holnapra terveztem fél éves kontrollra menni, így meg pláne!
2015. szept. 27. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!