Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tachykardia veszélyes? Megálla...

Tachykardia veszélyes? Megállapitották de nem szedek rá gyógyszert! Életmódbeli változásokat ajánlottak sport stb. Ettől szúrhat a szivem? 25l

Figyelt kérdés
2015. szept. 27. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem veszélyes, ha nem 120 felett van csak úgy nyugalmi állapotban. Nekem is ha szorongok előfordul fekve is 90-100-as pulzus, de ismerek olyat aki a suliban ült nekem 90 volt neki csak úgy random 120-130 (ő is szorongott)
2015. szept. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, veszélyes, olvass utána. Azt tedd, amit az orvos mond, ha kell gyógyszer, akkor szedd.
2015. szept. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A szúrás inkább stresszes tünet. Az életmódváltozásokat orvos ajánlotta? Nem írtak fel gyógyszert?

Az okokat is ki kell vizsgáltatni, hogy szív eredetű-e, vag más szervi oka van, pl pajzsmirigy probléma.

2015. szept. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A concort szedtem rá csak az a vérnyomásom is levitte ami alapból alacsony most nem irtak semmi gyógyszert Aspirin Protechet ajánlottak rá.Nekem általába 110-re felmegy a pulzusom.
2015. szept. 27. 15:44
 5/6 A kérdező kommentje:
Annyira nem foglalkozott vele a kardiologus az ekg az eltèrés nélküli igen ő mondta változtassak.Utána néztem netem de nem találtam semmit én arra gondolok hosszú távon is ártalmatlan mivel anyai ágon szivbetegség hajlam van.Mamámnak is 3infarktusa voltill.nagybátyámnak fiatalon 55évesen a szive hirtelen leállt igy tartok egy kicsit.
2015. szept. 27. 15:49
 6/6 A kérdező kommentje:
Most is 110nyugalmi állapotba már 1órája fulladok vele.
2015. szept. 28. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!