Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Stresszhelyzet és izgulás...

Stresszhelyzet és izgulás hatására piros foltok a mellkasomon? Miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok,olyan emberek segítségét várom akikke ugyan ez a helyzet,vagy aki tud segíteni,Sajnos nemrégen fedeztem fel hogyha izgulok vagy stressz helyzet ér (veszekedés,fusztráltásg izgulás ,sírásvagy ha felpörgök mert jól érzem magam) vörös voltokkal lesz teli a mellkasom és a nyakam...az arcom pedig tűzvörös lesz...nagyon kellemetlen főleg ha társaságban vagyok és tudom hogy látják,el sem tudom nektek mondani hogy ez mennyire rossz és nem tudok ez ellen mit tenni :( már kerestem- interneten is valamit háthaa tudok ez ellen tenni de semmit nem találtam:( pl a vizsgáimon és olyan vörös voltam hogy már szégyelltem magam és azt vártam mikor mehetek már végre ki a teremből ....szóval hagy ne mondjam hogy ez valójában tényleg milyen rossz :(

2015. szept. 28. 10:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez alkati dolog, elvileg nem tudsz tenni ellene semmit, de megpróbálhatnál egy autogén tréninget, relaxációs módszer elsajátítását, keress valamilyen tanfolyamot.
2015. szept. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!