Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fejfájás, heves szívdobogás?...

Fejfájás, heves szívdobogás? Lehet foghúzástól?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell rólam, hogy pánikbeteg vagyok. Vasárnap kihúzták a fogamat, egy fogászati ügyeleten, másnak ugy keltem fel, hogy fájt a fejem, és hevesen dobogott a szívem, 100as pulzusom volt, ma már jobb, de hírtelen megint elkezdett fájni a fejem. Ez a pánikbetegség tünete lehet, vagy a foghúzás tünete?

2015. szept. 30. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb a panike, mert a foghuzas utan nincs szivdobogas/ fejfajas.
2015. szept. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha pánikbeteg vagy, akkor talán szedsz valamilyen gyógyszert, gyógyszer kölcsönhatás is előfordulhat. Tudakold meg, hogy milyen érzéstelenítő injekciót kaptál, mert ha adrenalint is tartalmazó lidocain volt, akkor talán lehetséges fejfájás.
2015. szept. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 2. válaszoló: Valeriana Relax nevezetű nyugtatót szedek, mert melette terápiára járok. Ha kijönn enálam a rosszullét, pl pánikroham, akkor kell bevennem szükség esetén frontint. Igen, Lidocain féleségű, érzéstelenítőt, adott, még kérdezte is, hogy allergiás vagyok e rá.
2015. szept. 30. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!