Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elsősorban a kollégistáktól...

Elsősorban a kollégistáktól kérdezem, hogy hogyan tudtok aludni a koliban?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy még a legnagyobb csendben, teljes sötétségben is csak 2 vagy 3 órát tudok aludni. Persze, koli lévén folyamatos a neszezés, valaki valahol mindig csattog valamivel és azt még úgy elviselem ha felriadok rá, de általában magával az elalvással is problémáim vannak, de még akkor is ha totál csend van. Nappal pedig olyan fáradt vagyok hogy álltomban el tudnék aludni, éjszaka viszont olyan éber leszek hogy csak na.

Ti hogy oldjátok? Tudtok aludni? Van bevált módszeretek?



2015. okt. 7. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Közös gyerekszoba két tesóval :D

bárhogy bármikor el tudok aludni

2015. okt. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Egy évet húztam ki, aztán inkább elmentem dolgozni és kibéreltem egy szobát, így csak ketten lakunk a lakásban.
2015. okt. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

en anno egy otagyas szobaban aludtam, minden problema nelkul...


Igaz nekem soha nem voltak alvasi problemaim.

2015. okt. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

hang: gyógyszertárban füldugó 90ft , csodát tesz.

fény: pólót a fejed köré tekersz csomóval, csodát tesz.


6 óra alvás minimum.

2015. okt. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos megértelek, aki ilyen az ilyen - én is ilyen vaagyok nem is alszom jól ha ilyen helyen kell lenni...


Aludni egyedül a legjobb. Esetleg a szerelmeddel, de azzal is lehetnek problémák.


Az ilyen "vegyé' fődugójt" emberekkel meg ne foglakozz. Nem érthetik.

2015. okt. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!