Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ez? Meg vagyok...

Mitől lehet ez? Meg vagyok rémülve. (Légszomj és egyebek) 17/l

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy mostanság nagyon sokszor rám tör a légszomj. Nagyon be pánikolok tőle, úgy érzem meg fogok halni. Régebben már elő jött ez a probléma, sokkal jobban kezeltem,voltam vele ororvosnál, semmit nem találtak. Akkor el is múlt egy jó időre. De most megint elő jött. Hogy lehetne ezt kezelnem/ elmulasztanom?

A másik, hogy kényszeresen ráncolom a szemöldököm, kényszeresen ásítok, és kényszeresen ráz a hideg, és be feszítem a kezeim. Sokszor álmosság van rajtam.

Mi történik velem? Vitamint kelleme szednem vagy sportolnom vagy tényleg gyógyíthatatlan betegségem van ? Nagyom félek , kérlek segítsetek.



2015. okt. 7. 21:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Valószínűleg lelki eredetűek a tüneteid, ha semmit se találtak. Nem hinném, hogy komoly baj van, inkább fáradtság vagy stressz lehet az oka, aztán mikor észleled, hogy valami nem oké, csak még jobban belelovalod magad és a félelmed persze újabb tüneteket okoz. A sport segíthet.
2015. okt. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!