Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyakori szorito, szuro erzes...

Gemini84 kérdése:

Gyakori szorito, szuro erzes szivtajekon es mellkasban. Mitöl lehet?

Figyelt kérdés
Egy honapja kezdodott kisse fajo erzes a szivem kornyeken. Irany az orvos, mellkas rontgen, ekg, vervetel...minden rendben. Kicsit magas vernyomas, biztos a stressz. Gyenge vernyomas csokkento, panangin. Ha elmulnak a tunetek abba hagyhato. Kb egy het, panaszok kezdtek megszunni de nem multak el teljesen. Par napja megint erosodtek, pedig nem ert semmilyen stressz. Mi lehet a baj?? Ha minden leletem jo es az orvosok semmit nem talaltak.. hova tudok meg menni? Milyen vizsgalatokra??
2015. okt. 23. 15:29
 1/4 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Kedves Kérdező!Nekem egész nyàron ugyanezen panaszaim voltak.Nekem a pulzusom is magas a stressz miatt.Gyogyszert szedek erre,mégis rosszul voltam.Elküldtek a gasztroenterologiàra.Volt gyomor,vastagbéltükrözés,hasi UH.Kiderült,hatalmas a gyomorsavam és ez okozta a panaszokat:-)Jôl megijedtem,ès ennyi volt.Ja,és laktozérzékenység is okozhat ilyen panaszokat.Nekem az is kiderült.Màr jol vagyok,kivânom Neked is ezt.De maga stressz is kivàltja.
2015. okt. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha teljesen ki akarod zárni a szívbetegséget, akkor azt csak a szív ultrahang mutatja ki. Addig pedig szedjél Panangin forte tablettát.
2015. okt. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Elsò vàlaszolo vagyok.Milyen igaz.Szívultrahang.Az is volt.A nagy ijedtségre minden létező vizsgàlat megvolt.Âltalàban semmi szervi baj nincs.Valami banàlis dolog okozza.Jòhogy megijed az ember,ha a szive rendetlenkedik.Èn is rezeltem rendesen.De màr hàla Istennek csak mosolygok rajta.Tükrőzés alul-felűl,leletek tömkelege...JOBBULÂST
2015. okt. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat. Kaptam a hazi orvostol savlekoto tablettat mert eloszor ő is erre gyanakodott. De nem szedem mert nem hittem h az lenne a baj. Akkor kezdjem el szedni es talan megszünnek a panaszok???
2015. okt. 23. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!