Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mononukleózisom van. Mennyire...

Mononukleózisom van. Mennyire normális a megdagadt mandulákon a fehéres színű lepedék?

Figyelt kérdés
Úgy 2 és fél-3 hete már beteg vagyok, és a tegnapi nap folyamán a manduláimon fehéres színű lepedéket vettem észre. Voltam már fül-orr gégészeten, az orvosomat egy héten 2szer látogattam. A torkomnál a nyirokcsomóim szerencsére már nem annyira duzzadtak, már csak a mandulák okozta fájdalom ad nyelési nehézségeket. Miután veszek be rá fájdalomcsillapítót, jobb lesz valamivel, csak az érdekelne, hogy az normális-e hogy lepedékesek. Tegnaptól napi kétszer öblögetek sós oldattal, mert azt tanácsolta a doktornő, hogy az fertőtlenít és jót tesz neki. Végigolvastam itt a betegség témájában minden ezzel kapcsolatos kérdést, de konkrétan erről még nem-igen kérdeztek. Tudom, kicsit hosszú kérdés lett, de köszönöm ha végigolvastad és esetleg kapok rá valami hasznos választ!

2015. okt. 24. 13:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2015. okt. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!