Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek? (székletkérdés)

Mit tegyek? (székletkérdés)

Figyelt kérdés

Hasmenés után, van hogy széklet helyett víz távozik odalentről, elég sok, és olyan szinten mint a menstruációt, tehát nem tudom irányítani. Tegnap este kezdett el menni a hasam, és ma délutántól már csak ezt tapasztalom... Nem tudom mire utalhat.


(A hasmenést szerintem magamnak intéztem, túl sok zöldségtablettával meg rágóval. Évek óta evés és testképzavaros vagyok. Ne ítéljetek el érte.)



2015. okt. 25. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Széntabletta, és menj orvoshoz a pszichés problémáiddal!
2015. okt. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szamo77db ***** válasza:
A háziorvosod csináltathatna egy széklettenyésztést. Lehet, hogy beszedtél valami vírust. Akkor célzottan írhatna fel neked gyógyszert. Így voltam a nyáron, hetekig kínlódtam a hasmenéssel és végül kitenyészett valami, kaptam rá gyógyszert, 6 nap alatt elmúlt az egész.
2015. okt. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!