Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi az esélye a mellrákos...

Mennyi az esélye a mellrákos barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Egy éve vette észre a csomót de nem foglalkozott vele. Két hete közölte vele az orvos sima vizsgálat után hogy rák. Most lesz meg a szövettan de már közölték hogy a mellét el kell távolítani. Holnap derül ki hogy van e áttét. Melle már eldeformálódott és az vitte orvoshoz.

2015. okt. 26. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Kora?

Életvitele?

Egészségügyi állapota?

Áttétek?

Családi hajlam?

...

...

...

2015. okt. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
38 éves, dohányzik, nagyszülőnél szintén volt
2015. okt. 26. 12:18
 3/6 A kérdező kommentje:
még vizsgálatok előtt áll. Most lesz meg a szövettan eredménye és az áttétet is most fogják nézni.
2015. okt. 26. 12:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Közel 40,cigizik és volt a családban... :(
2015. okt. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jézusom...1 éve vette észre ,és nem foglalkozott vele?Ha már a melle is eldeformálódott,akkor már nagyon előrehaladott sajnos...Ezt sosem fogom megérteni,ha valakinek ilyen tünete van miért nem megy időben orvoshoz???

Nekem méhtestrákom volt,tavaly műtöttek,mivel mentem dokihoz,igy elsö szakaszban elkapták...Ennyivel megúsztam.

2015. okt. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sok függ attól mennyi nyirokcsomó áttét van, illetve van-e távoli áttét. Szerintem az utóbbira kicsi az esély. A szövettan is sokat elmond. Operáció után kemoterápiát fog kapni, utána sugarat, ha hormonérzékeny a daganat, gyógyszert is kap a sugár után, amit minimum 5 évig kell szednie. Javaslom olvasgass itt, van egy kedves onkológus doktornő is, aki tud válaszolni, ha lenne kérdésetek:


[link]


Kitartást, gyógyulást kívánok, hidd el van remény!

2015. okt. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!