Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem tudok kakilni. Érzem,...

Nem tudok kakilni. Érzem, hogy kell, de nem tudom 'kinyomni'. Mintha egy gyereket szülnék, csak nem a szokásos 'úton'. Tényleg. Mintha nem is tudom mi lenne bennem?

Figyelt kérdés
Rettentően fáj. Már két napja bennem van. Próbálkoztam, rendesen sírtam a fájdalomtól, és remegtem. MIT TEHETNÉK? KÉRLEK, NORMÁLIS VÁLASZOKAT ÍRJATOK!ezeken kívül fel is vagyok fázva, Megjött a menzeszem is, és aranyérem is van. SEGÍTSETEK KÉRLEK :(
2015. okt. 29. 21:20
 1/7 anonim válasza:
szia lehet hogy szekrekedes
2015. okt. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Survivortól az eye of the tiger című számot javaslom
2015. okt. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hat nem vagyok orvos, ugyhogy nem tudom, de holnap lehet el kene menni egy dokihoz. Addig is jobbulast!🙊
2015. okt. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk szrják rá, és hagyd az erőlködést! Minél inkább rágörcsölsz, annál kevésbé fog kijönni.


Amúgy glic. kúp, laevolac, kamillatea. Ha ingert érzel, guggolva nyomj, élettanilag sokkal egészségesebb, és könnyebb is.


Ha minden kötél szakad, gumikesztyű, és kikaparod magadnak.

2015. okt. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A gyógyszertárban többféle hashajtó is van. De kipróbálhatsz házi szereket is.
2015. okt. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Glicerin kúp, vagy beöntés jó ilyenkor.
2015. okt. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy alapos beöntés és hidd el nagyon meg fogsz könnyebbülni!

Szorulásod van, amire rátesz még egy lapáttal a többi. Velem is előfordul, de nekem szerencsére fájni nem szokott. Csak érzem, hogy bennem van a kaka és akárhogy erőlködök, nem tudom kinyomni.

2015. nov. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!