Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez utalhat valami étel-allergi...

Ez utalhat valami étel-allergiára? (többi lent)

Figyelt kérdés

Kb. 2-3 órája azt veszem észre, hogy mindkét lábam különböző pontjai elkezdtek viszketni. Sajnos nem bírtam megállni, hülye módon, és vakartam magamnak, mert kb. olyan érzés, mint egy szúnyogcsípés. Szúnyog nem nagyon van itt, szóval az elvileg kizárva. De azt vettem észre, hogy heti-néhány heti rendszerességgel előfordul, de olyankor úgy viszket, hogy megőrülök, most is.

Én valamilyen allergiára gyanakszom, nyilván kikérem orvos véleményét majd, de kíváncsi lennék tapasztalatokra, hogy másnál is volt -e hasonló, és mi volt a baj végül?

Köszönöm a válaszokat!


2015. okt. 29. 23:43
 1/5 A kérdező kommentje:

Az fontos, hogy ma festettem a hajam (sokadszorra), és esetleg még arra lehetnék allergiás, de mégse...

Mivel a lábam bőréhez hozzá se ért, a tarkómhoz igen, meg a karom is kicsit olyan lett, de ott egyáltalán nem viszketek, és eddig se volt tőle semmi bajom.

2015. okt. 29. 23:45
 2/5 anonim ***** válasza:
tetu
2015. okt. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a feltételezést... Úgy gondolom, hogy tiszta körülmények között élek, a ruháimat mindig mosom rendszeresen, én is ügyelek a higiéniára, nem holmi tetves mocskos rühes ,,ember" vagyok...-,-
2015. okt. 30. 00:30
 4/5 A kérdező kommentje:
A fejtetűnél tudom, hogy az nem a tisztaságon múlik, de te most itt nem arra gondoltál, hanem a ruhatetűre, vagy lapostetűre...
2015. okt. 30. 00:32
 5/5 A kérdező kommentje:
Gondolom neked se volt még soha, mivel tudtommal ez manapság a hajléktalanoknál gyakori...
2015. okt. 30. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!