Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Károsodhatott valamennyire a...

Károsodhatott valamennyire a szervezetem maradandóan?

Figyelt kérdés

Sbabakoromban elég sok probléma ért engem, és csak kíváncsi vagyok, lehet e bármilyen maradandó károsodás a szervezetemben.

Any mesélte, hogy 10 naposan miatt kórházha kerültem, mert nem kaptam levegőt. Valamikor babakorban sárgaságot kaptam. Majd 7 hónaposan meg vesegyulladást, ami ahhoz jutott, hogy csoda, hogy van hajam, és hogy a fogaim egészségesek, ugyanis a kezelés miatt nem nőtt zománc a fogamra. Ez is babakorban volt: kaptam egy szép tüdőgyulladást

Ezek a sorozatos megbetegedések következményeképpen fennál-e bárkinél valamilyen maradandó károsodás?

Pl ilyenekre gondoltam: látásprobléma, menszesz késése ill. Elmaradása, veseelégtelenség, rossz köröm stb..

(Mielőtt leirnátok, hogy nem vagytok orvosok)

Csak a véleményetelet kérdezem, hogy mondjuk 1-10-es skáláig mennyire tartjátok valószínünek a fentebb említettebbeket?

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2015. okt. 30. 22:27
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért, nagyon nehéz telóról írni...
2015. okt. 30. 22:31
 2/2 anonim ***** válasza:
A felsorolt problémák még azoknál is előfordulhat, akik ilyesmin nem estek át. Ez nagyon sok körülménytől függ. Életvitel, stb. Családomban volt hasonló, mégis 75 évet megélt nagyobb probléma nélkül.
2015. okt. 31. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!