Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Augusztus ota eszrevettem a...

Augusztus ota eszrevettem a makkom aljan hogy apro borszinu kituremkedesek vannak. Gomba? Nem mulik el. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Augusztus ota eszrevettem a makkom aljan hogy apro borszinu kituremkedesek vannak..nem viszket nem faj(csak kellemetlen erzes ha erosebben erek hozza) Azt hiszem hogy ez valami gombas fertozes. Szoltam anyukamnak mondta hogy kenjem. Adott canesten kremet. Hasznalom rendszeresen, minden este de nem mulik el. Regen a makkomon osszevissza volt, de mara mar csak az aljan, de azok bem tunnek el. Mit tegyek?

15/F


2015. nov. 1. 18:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Az lehet hogy normalis?
2015. nov. 1. 18:56
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel a leírásból nem lehet egészen pontosan következtetni a probléma mibenlétére, ezért tételezzük fel első közelítésben, hogy a Fordice pöttyökről van szó, amik anatómiailag normális képletek és megtalálhatók az ajkak szélén is. Tulajdonképpen a nyálkahártyánál megjelenő faggyúmirigyekről van szó. Miért nem apádtól kérdezted ?
2015. nov. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ritka, hogy a makkon Fordyce-foltok legyenek.

Nem inkább ez lehet?

[link]

2015. nov. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez lesz az, koszonom szepen! Megnyugodtam
2015. nov. 3. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!