Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek torokfájás ellen?

Mit tegyek torokfájás ellen?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj a torkom de nincs lázam. Valami csomó is van a torkomba és az orrom is folyik. Gargalizálok és teát iszok de nem segit. Ti mit szoktatok csinálni?

2015. nov. 1. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat en meg jo multkor mikor fajt a torkom kicsit ho emelkedesem volt kohogtem orrfolyasom volt, akkor neo citrant ittam estenkent jo melegen, aztan streppsils napkozben is amikor kohogok, de ami igazan jovolt, az c vitamin ilyen por formaban(apukam mutatta h van otthon ilyen:D) es egy nagyon picit raktam estenkent a teamba. Borzalmas izevan ilyen citromos keseru, de kb 3 nal utana semmi bajom nem votl, szval az hatasos
2015. nov. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sós vízzel szoktam gargalizálni, ez hamar elmulasztja, de ha mégsem, akkor háziorvos.
2015. nov. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
c vitamin por formában az aszkorbinsav, énis ajánlom, vagy a magas 1000mg c vitamint, sok tea, gyümölcs!!! pihenés. húsleves :)
2015. nov. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ne menj dokihoz, felesleges, mert antibiotikumot fog adni, ami többet árt, mint használ.
2015. nov. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A gargalizálás sóvizzel sokat használt, meg a szopogatós tabletta is!

Nem terveztem dokihoz menni mert csak a torkom fáj, nincs lázam meg más bajom sincs.

Még mindig fáj a torkom de már sokkal jobb!

2015. nov. 3. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!