Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A bal herém nagyobb, mint a...

A bal herém nagyobb, mint a jobb lehet rák?

Figyelt kérdés
Tudom ,hogy az egyik mindenkinek nagyobb. Viszont eddig nem igazan nezegettem a meretet ,de most rajottem a balherem 1,5xakkora ,arra emlekszem a tukorbol ,hogy mindig lejebb volt a bal,de olvastam a centralis tumorrol es meg vagyok ijedve , szerdán megyek urologushoz. Akinek volt centralis rakja ,annak mennyire nagyobbodott meg a hereje?
2015. nov. 3. 02:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyebkent hosszra kb ugyanakkorák , a terfogata nagyobb , es lejebb is van ,de az kiskorom ota lejebb van. 19F
2015. nov. 3. 02:03
 2/4 anonim ***** válasza:

Normális.

Biológia órán a tanár igazán beszelhetne erről is, nem csak a lekvár főzésről, mint ahogy a miénk tette.

2015. nov. 3. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Apuddal tudsz erről beszélni?
2015. nov. 3. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Holnap az urulogus fizikai vizsgalattal is eszre tudja venni ,hogy baj van-e vagy muszaj mennem ultrahangra?
2015. nov. 3. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!