Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tegnap olvastam két esetet...

Tegnap olvastam két esetet horgasfejű galandféregről, és nagyon elborzadtam tőle. Nálunk nagy az esélye?

Figyelt kérdés

Tegnap több hírportálon olvastam, hogy egyrészt egy AIDS-es férfi tüdejében lévő horgasfejű galandféreg rákot kapott, és ebbe a férfi belehalt, másrészt egy egyetemista kínzó fejfájással fordult orvoshoz, és kiderült, hogy szintén egy horgasfejű galandféreg élősködik az agyában, és ha nem avatkoztak volna közbe, akkor csak félóra maradt volna hátra az életéből. Megkérdőjeleződött bennem, hogy ezeknek mi lehet a tünete? Honnan lehet felismerni a férgek jelenlétét?

(Azt megjegyezném, hogy nekem a tavalyi tanévben [11.-es gimnazista vagyok] gyakori hasmenésem volt, amivel orvoshoz fordultam, és azt mondta, hogy szerinte leginkább stressz okozhatja, és ajánlotta nekem a citromfűteát és előírta, hogy minél több MagneB6-ot szedjek, azóta csillapodott, de sajnos néha még mindig előjön a hasmenés.)



2015. nov. 6. 23:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!