Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vércsík a wc papiron?

McAllister kérdése:

Vércsík a wc papiron?

Figyelt kérdés

2015. nov. 7. 22:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyenkor figyeld a székleted is ha vércseppeket vagy vérfoltot látsz rajta ami frissnek tűnik akkor még nincs akkora baj, valószínű végbél vérzésed van ami enyhe lehet, általában erőlködéstől vagy nagyobb keményebb termék után fordulhat elő hogy picit felsérti ott a bőrt és evégett lehet gubanc. Ez még nem veszélyes, csak figyelni kell mennyire gyakori. Ha havi 1-2 alkalommal vagy 1-2 havonta egyszer előfordul akkor még nincs gáz, de ha majdnem napi szinten tapasztalod érdemes orvoshoz fordulni. Én voltam pedig neki havi 2-3 alkalommal volt hasonló, de semmit nem találtak, minden vizsgálatom eredménye rendben volt. Szerencsémre nagyon alapos munkát szeret végezni a házi orvosom, mindenhova elküldött oda is ahova nem is nagyon kellett volna szerintem, voltam béltükrözésen is. Gyomorszondás vizsgálatom is volt ami nagyon kellemetlen de ott sem találtak semmit. És más egyéb panaszom sem volt.
2015. nov. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!