Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ményakrák szűrésekor keresnek,...

Ményakrák szűrésekor keresnek, vagy találhatnak nemi betegségre utaló jelet? Pl. Szifilisz, clamydia, vagy gonorea. Vagy ezeket nem nézik?

Figyelt kérdés
2015. nov. 19. 06:17
 1/5 anonim ***** válasza:
nem keresnek, de ha látható jele van látja
2015. nov. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a kezembe kaptam a leletet, és nézik azt is, mennyi, milyen kórokozó van.
2015. nov. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor ,ha jól értem amit írsz,bármilyen gond van,mutat valamit a szűrés,és aztán az után kell majd járni,hogy milyen és mi a gond. Köszönöm a válaszotokat!!
2015. nov. 19. 08:18
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha negativ lesz a leleted, az egyaltalan nem jelenti azt, hogy nem lehetsz fertozott a fentiekkel. De valoban, ahogy az elso irta, ha a betegseg lathato tunetet okoz (pl. a szifilisznel fekely van vagy a gonorreanal csunya folyas), akkor azt eszreveszi a vizsgalatkor az orvos. De ha nem okoz a fertozes nalad ilyen tunetet (marpedig sokszor nem okoz, a chlamydia pedig legtobbszor kifejezetten "lathatatlan"), akkor ennyibol nem fogja az orvos eszrevenni. Celzott, erre iranyulo vizsgalat kell. Az igaz, hogy ha barmilyen okbol mehnyak gyulladasod van, az is rajta lesz a mehnyakrak szuresi leleten, de attol, hogy az meg negativ, siman lehetsz fertozott sajnos. Egyik baratnomnel is csak ugy derult ki a chlamydia, mikor a vizeletebol megneztek, mert nem jott a baba. Pedig minden evben jart mehnyakrak szuresre, de az nem mutatott soha elterest.
2015. nov. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezeket a szűréseket a nőgyógyász megcsinálja,vagy nemibeteg gondozóba kell menni? hát.. a gombásodáson kívül nekem nincs semmilyen tünetem
2015. nov. 19. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!