Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegsége lehet egy...

Maffija kérdése:

Milyen betegsége lehet egy olyan embernek aki rosszúl van a tömegben? Először áll kb 5 percet, utánna ránéz a tömegre és homályosan kezd látni, cseng a füle és rosszúl van, illetve elájul?

Figyelt kérdés
2015. nov. 20. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a tömegfóbia. A tünetei változóak, de a rosszullét az jellemző mindig. De ez akkor a legrosszabb mikor már a harmadik ember jelenléte ilyen tüneteket produkál
2015. nov. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Vagyis ha már 3 embernél is képes rosszúl lenni? Lehet olyan is?

És mit lehetne ez ellen tenni?

2015. nov. 20. 19:21
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehetséges az,hogy ez miadt lehet hogy az ember homályosan lát? mert én homályosan látok,az iskolában ahová járok 30-an vagyunk egy osztályban és homályosan látok,de csak mikor iskolában vagyok,vagy mikor tömegben.Lehetséges,hogy a tömegfóbia miadt? vagy több betegségem is lehet?
2015. nov. 20. 19:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet mind a pánikbetegség tünete, szerintem menj el a háziorvoshoz.
2015. nov. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"És mit lehetne ez ellen tenni?" Ezt kicsit bővebb leírásban tudom elmondani, privátban ha megkeresel.
2015. nov. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Orvosilag erre a látásgyengülésre nincsen magyarázat. Majd megpecsételnek valami dilinyó betegséggel, ami az egész életed végig követi.
2015. nov. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!