Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért fáj az oldalam?

Miért fáj az oldalam?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja kezdődött. A jobb oldalam fáj, fennt a csípőm felett. Korábban mikor volt ilyen panaszom nagyon rosszúl lettem a munkahelyemen(hányás hasmenés és ez a szúrós fájdalom) , haza kellett jönnöm egyből a sűrgőségire mentünk, ott kaptam fájdalom csillapítót infúzióban ,egy csomó vizsgálaton voltam volt vérvétel, ultrahang stb... azt mondták az orvosok, hogy valamilyen vírus. Most megint fáj, ha mozgok, ülök fekszek sehogy se jó. Valakinek volt már ilyenje vagy hasonló? Az orvosok kizárták a vakbelet.... előre köszönöm a válaszokat. (Ui;már felmondtam a munkahelyen) 21/L

2015. nov. 21. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Vesekő vagy egyéb vese esetleg máj probléma.
2015. nov. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az orvos nem mondott semmi ilyet. Azért mondtam fel a munka helyemen is mert azt gondoltam hogy ott kaptam el.
2015. nov. 21. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!