Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nyelv bizsergés, égés volt...

Nyelv bizsergés, égés volt már valakinek? Tapasztalatok, mitől múlik el, mi okozhatja?

Figyelt kérdés
A problémám annyi lenne hogy kb másfél hónapja elkezdett este bizseregni a nyelvem hegye, olyan égő érzés, mintha forrót ittam volna. Ezzel együtt az ajkaimnál is enyhén ezt érzem. Nem tudom hova tenni ezt az érzést, nem szokott ilyen lenni. 1 hónapig elmúlt, majd tegnap megint visszajöt.. ez pár óráig tart, elmúlik, aztán rosszabb esetben megint visszatér. Mi oka lehet ennek? Én már lassan agydaganatra gondolok... orvoshoz még nem akarok menni, vérvételem 2 hónapja voltam, nem találak semmit. Régebben volt már hasonló ha jól emlékszem, akkor erős szorongással és depresszióval kezeltek. Még gyomorsav túltengésre tudok gondolni, de az sem túl helytálló. Valakinek hasonló tapasztalat? 24/L
2015. nov. 23. 14:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Dehogy agydaganat. Rengeteg oka lehet, utána kell járni, pl bizonyos vitaminok hiánya, gomba, szájszárazság, cukorbetegség, dohányzás, reflux, de akár szorongás is okozhatja.
2015. nov. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!