Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Két búb is van a nyakamon, mi...

Két búb is van a nyakamon, mi lehet?

Figyelt kérdés
Természetesen minél előbb elmegyek orvoshoz, de csak napok múlva tudok, engem meg aggaszt. 2 napja van egy kemény búb a nyakam bal oldalán, a bőr alatt, szóval nem lehet pattanás (mármint a bőrt tudom mozgatni, a búb ott marad). Enyhén fáj csak, nyomásra kicsit jobban. Ma megjelent (vagy csak ma fedeztem fel) egy másik is kicsit lejjebb, szintén a bal oldalon. A nagyobbik kicsit kisebb, mint a kisujjam ujjbegye (szélességre). Nem hinném, hogy izmon van, mert ha befeszítem a nyakam, nem mozog az izmokkal együtt. Persze rögtön a legrosszabbra gondolok, van valakinek ötlete, hogy mi lehet? Ha megnyomkodom őket, enyhe zsibbadást érzek azon a területen.
2015. dec. 6. 23:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz,begyulladtak a nyirokcsomóid. Mitől? Lehet vírus,baktérium,megmondja az orvos. Jobbulást!:)
2015. dec. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de teljesen jól vagyok, hónapok óta nem voltam beteg és most sem érzem semmi jelét.


Elég hülye vagyok a témához, de nyirokcsomó nem csak a ott a torok körül az ádámcsutka környékén vannak? Ez akkor jó hír, már kezdtem félni, hogy valami komolyabb.

2015. dec. 6. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!