Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A nagyjabujjamon lett egy...

A nagyjabujjamon lett egy elszinezodes es tapintasra erzekeny lett, menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Par hete vettem eszre, hogy nehan ha ugy lepek erzekeny de nem nagyom volt idom ezzel foglalkozni, most latom, hogy egy lila folt van pont ott ahol faj. (Nem utes vagy serules) A sarkamon is van egy ilyen pont ami kicsit faj de ott nincs semmi nyoma. Egyebkent mindig olyan hidegnek erzem a labam mint egy jegcsap. Neten rakerestem ezekre a tunetekre es azok szerint szivbeteg + cukorbeteg vagyok... Valakinek esetleg volt mar ilyen? Valami hazi praktika ami segit esetlrg? Vagy tenyleg menjek el orvoshoz vele?


19/F


2015. dec. 12. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el orvoshoz, lehet valami vérkeringési zavar, ami nem vérnyomás vagy cukor eredetű,hanem ér eredetű, vagy nem nyomta meg cipő, bakancs?
2015. dec. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, kinyelmes cipot hordok ami nem tor. De legkozelebb ha felveszem kiprobalom h nyomja-e ott a labam. De nem valoszinu.

De akkor lehet elmegyek orvoshoz.

2015. dec. 12. 14:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!