Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szívbillentyű hiba miatt...

Szívbillentyű hiba miatt góckutatás?

Figyelt kérdés

1 éve derült ki nálam, hogy a szívbillentyűk megvastagodtak, nem zárnak jól és "vissza eresztik" az elhasznált vért.

Pár hónapja folyamatosan egyre rosszabbul érzem magam (rendetlen szívverés, szorító-szúró érzés szívtájékon, szédülés, stb), voltam kardiológián, 24 órás holtert is kaptam. Az eredmény: Szívritmus zavar és továbbra is fennt álló billentyűhiba.

Góckutatást javasolnak... Mi van akkor ha nem találnak semmit?


2015. dec. 12. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem kezdd el ásni a sírodat.
2015. dec. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezeket a kardiológusoddal beszéld meg, mert nem hiszem, h sok "rendel" itt közülük a gyakorin, és ezt egy laikus nem fogja tudni megmondani
2015. dec. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Drága 1-es, remélem te is épp a sajátodat ásod ;)


Persze, nyilván nem is pontos diagnózisra számítok, csak hátha vki volt már hasonló cipőben...

2015. dec. 12. 23:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Fogaid rendben vannak? Idegölt fogad nincs? Manduláid nem szoktak begyulladni? Vérképed mutat gyulladást? Lehet régebben zajlott le valami gennyes mandulagyulladás nálad és ez okozza, ha nem hirtelen jöttek a tüneteid. Esetleg a stressz is tudja ezeket a tüneteket okozni, főleg billentyűhibánál. Nekem is ez a betegségem. Szedjél Panangin fortét, Varga féle Caronaxot, nyugtatót.
2015. dec. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Fogaim rendben vannak, manduláimmal sose volt gond, kb 4-5 éve nem voltam komolyabban beteg sem, max náthás.

Vérkép minimális pajzsmirigy alulműködést mutatott (szept.-ben), de azt is nézték uh-on és semmit sem találtak. Jövő héten megyek vérvételre megint.

Stresszes nem igazán vagyok, inkább sokszor fáradt és kimerült :)

2015. dec. 13. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!