Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lassan 1 hónapja a szám...

Lassan 1 hónapja a szám szélén nem múló seb van, olyan mint a herpesz de a herpesz krém sem hat rá. Van rá ötletetek mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Lassan 1 hónapja ott van a számom kívül jobb oldalon ez a seb. Előtte pár héttel volt amikor máshol volt ez a seb és volt hogy az egész szám bedagadt és nagyon kisebesedett de ezek mind elmúltak és akkor rá 1 hétre kis hólyaggal indult ez a seb ami mára van hogy kisebb van hogy nagyobb lesz. A számat alig tudom kinyitni mert egyből vérezni kezd.

Az elmúlt időben kapcsolati problémák miatt és más okokból nagyon sokat stresszezlek elfojtok. Lehet ez az oka? Dohányzom is de 3 éve és azóta nem volt ilyen.

Valakinek van ötlete mi lehet ez vagy van rá gyógymódja?

Köszönöm előre is.

(Orvosnál voltam 2 hete de akkor még csak annyit mondott hogy lehet kiszárad a szám a hidegtől és ettől van, vagy herpesz. Telviran krémet használok lassan 1 hete de nem javult.)



2015. dec. 20. 17:09
 1/2 anonim válasza:

2 éve nagyon csúnyán elfertőződött az arcom, gennyes sebek lettek rajta és nem akartak elmúlni. A bőrgyógyászhoz kb. 2 hónapot kellett volna várnom és magándokira nem volt pénzem.

Nekem a Tetran kenőcs segített, ebben van antibiotikum és vény nélküli, naponta többször kentem az érintett részt és ott is, ahol kezdett kijönni. Néhány nap után jelentős javulást érzékeltem, de nem hagytam abba, amíg teljesen el nem múlt. Kb. másfél hétig kentem. Emellett pedig rendszeresen fertőtlenítettem Betadine-nal és neomagnolos oldattal. Ja igen, és a B vitaminok nagyban elősegítik a sebgyógyulást. Remélem, segítettem, próbáld ki. Fertőtleníteni még alkohollal is lehet.

2015. dec. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem it egy piros folt a szám mellett, amin lett egy kis repedés és fájt, kétszer kentem be Betadine kenőccsel és elmúlt.
2015. dec. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!