Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 14 eves lany vagyok vekony,...

14 eves lany vagyok vekony, alacsony. Meg nem jott meg de feher mar jott. Ez normalis h meg nem jott meg?

Figyelt kérdés
2015. dec. 25. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne normális? Majd megjön. Olyat még nem hallottam hogy valakinek soha nem jött meg. Majd megjön. Addig örülj míg nincs vele gondod.
2015. dec. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Azt jelenti, hogy későn érő típus vagy. Ez totál genetika, fölösleges parázni. Ha 16 éves kor után sem jött meg, akkor kell elhúzni dokihoz (nőgyógyász), aki ad egy hormoninjekciót, ami meghozza. Ennyi.
2015. dec. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Normális,későnérő vagy,a fehér folyás is normális.
2015. dec. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__74316..



Utolsó hozzászólásban a fehér folyásról olvashatsz.

2015. dec. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha 16 éves korodig nem jön meg, az már nem normális, akkor futás az orvoshoz. Addig nyugi. Különben a fehér folyás valószínűleg a menstruáció előjele.
2015. dec. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom szepen :)
2015. dec. 26. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!