Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon nehezen kapok levegot...

Nyuszika1 kérdése:

Nagyon nehezen kapok levegot mit csinaljak?

Figyelt kérdés
14 eves lany vagyok tegnaptól vagyis Csütörtök reggeltol nem kapok anyi levegot nehezen kapok levegot.Hétfőn megyek orvoshoz.A már késő lenne?Vgy még anyit kibirok?enni sem merek mert félek.Mit tegyek?Kibirom meg hetfoig es nem lesz semmi bajom?Nem vagyok asztmás.Nincs allergiám.Semmi!

#Kibirom #hétfőig?
2015. dec. 25. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Kibírod, nyugodtan egyél, ha tudsz, de szólj a szüleidnek is!
2015. dec. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem fáj a bordád oldalt ha levegőt akarsz venni? Ha igen vegyél egy nagy levegőt, amekkorát csak bírsz, kicsit jobban fog fájni és elmúlik.
2015. dec. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na ugyan mit?

Beteg vagy. -> Menj orvoshoz.

2015. dec. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A szüleim tudjak hogy nem kapok levegot anyit mert mondtam nekik..Ok mondtak hogy menyek el orvoshoz.Csak félek h addig nem birom ki.Lehet csak legcsogyulladasom van vagy valami megsertete a torkom es feldagadt
2015. dec. 25. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!