Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem veszik észre a...

Miért nem veszik észre a gondot az orvosok mikor az ember a pofájukba rágja a konkrétumot? Vagy jobb lenne ha pénzt adnék? Ami természetes nincs. Vagy ak 47. -est fognék a fejéhez jobb lenne?

Figyelt kérdés

Voltam fogorvosnál meg szájsebészeten kb.8-10 szer.

Konkrétan elmondtam mi a gond találtam csomókat a számban(Nem nyálmirigy és biztos hogy nem volt ott eddig is)..

Volt MR vizsgálat röntgen.Most megyek nyaki ultrahangra januárban.

Ki mit tenne a helyemben?Hozzáteszem van egy 2 éves lányom és nemsokára jön a második akiket fel kellene nevelnem.Tanácstalan vagyok.Voltam maszekon is fogorvosnál.



2015. dec. 27. 16:00
1 2
 1/12 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
És most mi a probléma?
2015. dec. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de én sem értem, hogy mi a kérdésed. Nem lehet, hogy az orvosoknak is ilyen elnagyolva adod elő a problémádat és azért nem értik?
2015. dec. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Normális stílussal többre mész, mint az idegbeteg hisztériázással... Talán ejtsd útba a pszichiátriát is és kezeltesd minden problémád egyúttal.

Jó. Elmondtad az orvosnak a tüneteid. Beutaltak a diagnózis felállításához szükséges vizsgálatokra. Most akkor mi a francon problémázol...?

2015. dec. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Betegnek beteg vagy, de nem szajsebeszeti jellegu a gond, ha erted mire gondolok. Esetleg ha azt is leirtad volna mit (nem) talaltak az amugy k...adraga MR-en meg rtg-n? Vagy szerinted van ott valami, de osszeeskudtek ellened es mindegyik ugyanazt hazudja?
2015. dec. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nos aki ugy gondolja hulye vagyok az az egyeni szocproblemaja.Masreszt akkor pontositok mi a konkret gond.Szamon belul fent van egy csomo amit persze csak en erzek.Mert ugye szerintetek tok hulye vagyok kezelni kene.Egyebkent koszonom az ertelmes valaszokat.
2015. dec. 27. 16:46
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hallod, te tényleg nem érted... :D

Jó, ott a csomó. Te érzed. Ezzel elmentél orvoshoz. Ő nem talált semmit, de elküldött különféle tényleg drága vizsgálatokra, hogy meg tudja állapítani, mi bajod lehet. Még nincs meg minden szükséges eredményed, ergo nem tudja felállítani a diagnózist és szükség esetén elrendelni a kezelést... Akkor most mégis mi a fene bajod van az orvossal, aki mindent megtesz, ami lehetséges? Hiába pénzelnéd le, hiába viselkednél vele szociopata módjára, akkor sem lesz meg hamarabb a diagnózisod. De megnyugtatlak: nem létezik olyan betegség, ami ilyen tünetekkel rendelkezik és azelőtt elvinne, hogy diagnosztizálnák. Ezzel a hozzáállással inkább az agyvérzés visz el idő előtt. A helyedben szépen várnék a következő vizsgálatra, utána az eredményekkel visszakocognék a kezelőorvoshoz és szépen mosolyogva megköszönném a munkáját. Ahogy azt szokás...

2015. dec. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedves baratom.Ergo nem a fogorvos vagy a szajsebesz kuldott tovabb MR vizsgalatra hanem voltam neurologian es en konyorogtem ki nagynehezen ugy mint a maszek.rongent is sajat penzbol maszekon mentem el.Most is maszekon Fizetek megyek ultrahangra.Akkor mirol beszelsz hogy az orvos kuldott tovabb HUmm?Na akkor mirol beszelsz???
2015. dec. 28. 09:27
 8/12 anonim ***** válasza:
Es az MR meg a rtg mit mutatott ki? Tartok tole hogy semmit, es fenntartom hogy beteg vagy, de nem MR kell hozza hogy diagnosztizaljak. Keress szakerto segitseget, neked pszichiater kell, nem szajsebesz.
2015. dec. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy te idiótának tartasz te gondod.Menj aztán kezeltesd te magad ha gondolod pszichiáterrel.Csókollak...
2015. dec. 28. 09:54
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Azért el kellene gondolkoznod azon, amit finomabban vagy durvábban, de minden válaszoló próbált tudomásodra hozni. Azaz, hogy a panaszod inkább hisztérikusnak tűnik, nem pedig egy valós problémának. És ha itt ennyien érezzük így, akkor valószínűleg az általad felkeresett orvosok is így érezhetik, ha ugyanilyen stílusban adod elő nekik is a problémádat. Ettől függetlenül lehet komoly a baj, csak ha ilyen módon követeled a segítséget, akkor senki nem veszi komolyan. Gondolkozz el ezen, mert a Te érdeked és nem bántásnak szántam!
2015. dec. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!