Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit lehet tenni az extrasziszt...

Mit lehet tenni az extraszisztolék ellen?

Figyelt kérdés
Már voltam ki vizsgáláson,kardiológus,pszichiáter...pánik betegségem van,de a szívemnek nincs baja,alapból gyorsabban ver,ez is nagyon rossz,de mostanában különösen sok az extrám... 37 hetes terhes vagyok,panangint kezdtem el szedni egy hete 3x1-et meg vasat... de nem hatásos :( nektek mi vált be?

2015. dec. 28. 17:13
 1/1 anonim ***** válasza:

14 éves fiú vagyok, és nekem a panangin segített. Érdemes tudni, hogy a magnézium akkor szívódik fel a legjobban, ha 2x annyi kálciummal vesszük be, tehát pl.: 4mg magnézium + 8mg kálcium a legjobb páros. Nekem a stressz és az emiatti alvászavar okozza. A magnézium pedig embertől függően 2-15 nap alatt kerül felhasználásra a testbe, tehát kitartónak kell lenni, az extráktól pedig nem kell megijedni.


Remélem tudtam segíteni. És sok sikert a babához! ;)

2016. máj. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!