Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitöl fájhat a gyomrom már 4....

Mitöl fájhat a gyomrom már 4. Napja?

Figyelt kérdés
A szilveszterem is elrontotta nem tudtam elmenni barátomhoz . Kedd este kezdődött , lefeküdtem ès mire felkeltem elmult. De utána való nap este ettem egy majdnem egèsz 35cm-s pizzat ès utána èreztem is hogy nem kellett volna. Ezt követőena gyomorfájás megint előjött. Dec.31. -èn indultam volna de ugy voltam vele ha egy kicsit is fáj nem megyek. Egy kissè fájt, így nemmentem , főlleg akkor fáj ha talponvagyok huzamosabb ideig. Ma megint fáj a gyomrom úgy èbredtem!

2016. jan. 1. 08:32
 1/2 anonim válasza:
Sok mindentől fájhat a gyomrod, kezdve a görcstől a stresszig. Próbálj meg szódabikarbónát enni ha fáj, max egy kis tk-val, vagy tejet, forró fürdő és kerüld a zsírosat.
2016. jan. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hat lehet a pizza be tett neki enis gyomorfajos vagyok mindig nem is ehetnek ilyesmiket hogy pizza meg gyors kaja csak mindent fove parolva :( Probalj meg dietazni egy kicsit hatha jobban leszel
2016. jan. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!