Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagy bajom lehet?

Nagy bajom lehet?

Figyelt kérdés

Már régóta mentstruációs problémáim vannak,pontosan két éve. Előfordul hogy majdnem fél évig nem vérzek,de a nagyobbik baj amikor két hónapig el sem áll. Hormongyógyszert szedek,hogy el lehessen állítani és beállítani ezt a durván rendszertelen vérzést. De még most sem lehet tudni konkrétan mi bajom. Az orvosok már leukémiával is ijesztgettek,viszont mint tudjuk mindig a legrosszabb esetet mondják egyenlőre úgy néz ki nincs ilyen veszély.

Azonban tudni kell,hogy sosem vérzik az orrom vagy legalábbis ritkán. Tegnap azonban csak úgy elkezdett ömleni,akkor mondjuk fújtam az orromat. Ma viszont egy helyben ültem és úgy kezdett rá. Még a fal is olyan lett,nem részletezném de mint a víz úgy folyt ki az orromból. És félek,hogy köze lesz a menstruációs bajaimhoz és valami vérzésproblémám lehet. Hasonló történt veletek illetve a véleményetek érdekelne,hogy mit jelenthet?!



2016. jan. 4. 15:05
 1/6 GooseBumps válasza:

Nem vagyok orvos, de szerintem a két probléma egymástól független. A menstruációs zavarok hátterében általában hormonális problémák húzódnak, de erre már szedsz gyógyszert is.

Végeztek rajtad vérzékenységi tesztet? Ha igen, mi volt az eredménye? A heveny vérzéseknek valószínűleg semmi köze a hormonális működéshez.

A tünetek alapján szerintem simán lehet, hogy vérzékeny vagy, ami azt jelenti, hogy nem tud megalvadni a véred, ezért nagyon vigyáznod kell arra, hogy ne szerezz olyan sérüléseket, amely vérzéssel jár, mert ha rövid idő alatt sok vért vesztesz, abba bele is halhatsz.

De mondom, nem vagy orvos, úgyhogy lehet, hogy hülyeséget mondok. Mindenesetre ha még nem végeztek ilyen tesztet, akkor érdemes lenne elvégeztetni!

Egyébként pedig ne pánikolj, a vérzékenységet lehet gyógyszeresen kezelni!

2016. jan. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Voltam vérvételen és kiderült a vérképemből is,hogy valami nagy gáz van. Úgyhogy még a végén igazam lesz.
2016. jan. 5. 16:29
 3/6 anonim válasza:
Szia lehet azota tudni valamit? Hogy vagy?
2016. jan. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy hogy érdeklődsz:) Szerencsére nagy bajom nincsen hematológiai szempontból. Nem tökéletes minden,de gyógyszerrel megleszek. Nőgyógyászatilag még nem tudni mi a probléma,a vérképemet csak jövő héten visszük oda.
2016. jan. 10. 13:17
 5/6 anonim válasza:
Dejo :) jo egeszseget:)
2016. jan. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2016. jan. 10. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!