Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért néz ki olyan gusztustlan...

Miért néz ki olyan gusztustlanul a legtöbb hollywood-i híresség lába (talpa)? A férfiaknak is, nem csak a nőknek.

Figyelt kérdés

2016. jan. 5. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ők is csak emberek.
2016. jan. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én éveken keresztül vízipólóztam, még most is sokszor megyek uszodába, nyáron pedig 1 hónapot vagyok Balatonon, ahol szinte minden nap strandozok.

Szóval én RENGETEG lábat látok, de olyat még nem láttam, mint amit a celebek nagy része tulajdonol.


Steven Tyler pékdául:

[link]


De a legtöbb nőnek is, itt egy összeállítás például:

[link]


Mi ennek az oka, hogy ilyen gyakoriak ezek a rendellenességek náluk?

2016. jan. 5. 23:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elcseszett, egészségtelen cipők.
2016. jan. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szamo77db ***** válasza:
Nincs rákényszerítve, hogy azokat hordja. Nem létezik, hogy nem lehet divatos és egészséges cipőt találni.
2016. jan. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért nem hiszem, hogy a több 100e forintos cipők olyan kényelmetlenek lennének, hogy ilyen deformációkat okoznának, ráadásul igen gyakran.
2016. jan. 6. 14:38
 6/6 Boda Gergő ***** válasza:
Miért néz ki a legtöbb női híresség úgy, mint a bányrém smink nélkül? Na ezért van a a lábak deformítása is , a divat nagy úr, az egészség árán is. A legtöbb színésznő 100x szebb lenne smink nélkül, mint most azzal.
2016. ápr. 7. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!