Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a végbélnyílásomnál?

Mi lehet a végbélnyílásomnál?

Figyelt kérdés

Nagyon kényes téma, nem is merek vele elmenni orvoshoz, mert még sosem volt ilyen. Másfél hete vettem észre egy kis pattanásszerű dudort a végbélnyílásomnál. Nem fáj, de nyomásra mozgatásra egy kicsit érzékeny. Nem tudom eldönteni de azóta mintha kicsivel kisebb lenne de ez nem biztos. Én aranyérre vagy tályogra gyanakodtam eddig. Mit csinálhatnék vele? Mi lehet az?

21f


2016. jan. 7. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
kénytelen leszel elmenni egy proktológushoz, mert nem játék!
2016. jan. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fogsz egy kézitükröt s megfelelő megvilágítás mellett megnézed. Nagy valószínűséggel egy kis aranyeres csomócska.
2016. jan. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm remélem elmúlik magától
2016. jan. 7. 23:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Elhiheted, az orvost teljesen hidegen fogja hagyni, hogy mennyire "kényes téma", eleget látott már ennél cifrábbakat is.
2016. jan. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kenegesd Reparon krémmel és ha elmúlik, akkor aranyeres csomó, ha nem javul, akkor menj el sebészetre, ott megnézik, nyugodtan menj el orvoshoz, naponta többen mennek oda ilyen problémával.
2016. jan. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!