Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szemhéjon megjelenő sebek?

Cinteya kérdése:

Szemhéjon megjelenő sebek?

Figyelt kérdés

Egy hete történt, hogy a jobb szemhéjamon (nem a szempillák tövében, hanem a szemöldök es a szempillatő közötti részen) kijött egy kis dudor, de nem tudom, hogy mitől. Még aznap,ahogy szedtem le a sminkemet, lejött a dudor is és nagyon csípett... napokig apró sebhely maradt utána. Most ugyanez történt a bal szememmel, ugyanazon a helyen.

Mitől lehet ez?

Az arcomon pedig kijött egy dudor, amire először azt hittem, hogy pattanás, de mikor megnyomtam, csak lé jött belőle, mintha egy vízhólyag lett volna vagy herpesz. Utána napokig seb maradt ott is, természetesen.



2016. jan. 8. 15:49
 1/1 anonim válasza:
Látatlanban semmit nem tudok igazán mondani de mindenkeppen keress fel egy borgyogyaszt és a szemed korul felejtsd el a sminket egy ideig vagy ha valami új alapozót használsz az is lehet az oka az összettele miatt allergiás lehetsz rá és igy probalja jelezni neked a tested. Mindenek előtt menj orvoshoz! A sebes helyeken ne hasznalj sminket! Valami új ételtől is lehet amit eddig nem ismert a szervezeted!
2016. jan. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!