Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Felkelek és szédülök. Mi...

Felkelek és szédülök. Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Pár hónapja-hete van az, hogy felkelek és elszédülök. Van amikor semmit sem látok pár másodpercig, vagy esetleg majdnem összeesek mert a térdem lezsibbad(?) vagy elkezd remegni. Mi bajom lehet?
2016. jan. 9. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt ilyen. azt mondta az orvos hogy azért van mert túl gyorsan kelek fel... volt hogy el is ájultam ezmiatt.. azt tanácsolta hogy először üljek fel az ágyban (kb1 percig maradj ugy) és utána állj csak fel
2016. jan. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez azért szokott előfordulni, mert nagyon alacsony a vérnyomásom.
2016. jan. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát van amikor csak ülök és úgy kelek fel, de akkor is elszédúlök. Meg gyakran hányingerem van:(
2016. jan. 9. 18:55
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vernyomasod nem alacdony esetleg? ... Nekem evrk ota alacsony....ha legkozelebb elofordul vernyomas merovel merd meg...Ha alacsony akkor egy fel pohar kave egy kis tejjel nagyon sokat segit...en mindennap kavezok mert alacsony a vernyomadom 4eve...legalacsonyabb 90/79/80volt
2016. jan. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!