Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Égés lenne ha szájszaggal...

Égés lenne ha szájszaggal orvoshoz fordulnák?

Figyelt kérdés
Fogalmam se nincs mit tehetnék fogorvosnál os már voltam ő azt mondta a fogaimmal nincs probléma egészséges, akkor a neten is olvasgattam a téma után sok tanácsot kipróbáltam de semmi...

2016. jan. 17. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem lenne égő,

akár komolyabb probléma is állhat a büdös szájszag hátterében, de lehet hogy csak egy egyszerű valami.

Jobb kideríteni minél előbb, neked is jobb lesz!

2016. jan. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Dehogy lenne égés.

És a rossz szájszagot valóban okozhatja más is, nem csak a fogak, vagy az íny, tehát ez is csak egy egészségügyi probléma, nem olyan, amit szégyellni kéne.

2016. jan. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha belenèzel a szádba a mandulàidon làtsz fehér foltokat?

Ha igen, azok simàn lehetnek mandula kövek, amik híresek a rossz lehellet okozásàról.

2016. jan. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg nem égő, de még a doki oldaláról sem. Tényleg súlyos betegség tünete is lehet. A háziorvos fogja tudni a leheletből, hogy hová küldjön szakorvoshoz. A fog/ínybetegségek kizárva, ezt közöld a dokival, hogy voltál már ott és minden rendben van ezen a területen. Küldhet belgyógyászhoz (pl. cukorbetegség miatt), gasztroenterológushoz (gyomor-bél betegségek tünete is lehet), endokrinológushoz (hormonháztartásod is okozhat ilyen tünetet), fül-orr-gégészhez (pl. mandula) de még sok más szakorvoshoz is. Szorongásnak, más pszichés betegségnek is lehet ez a tünete. Mivel nem írtál többet, így nem tudom, fiú vagy-e vagy lány, hány éves, mert ezek is fontosak. Szóval ne várj addig, amíg kialakulhatnak a súlyosabb tünetek, betegségek és mellette az önbizalomvesztés. Háziorvosnak beszélj erről, segíteni fog. Nem is tudod, hány ember megy el ilyen tünettel az orvoshoz: kimondhatatlanul sokan. Tudj és merj segítséget kérni, a saját és környezeted, életed érdeke. Az orvos meg már hozzászokott, hogy biz. betegségek szájszaggal is járhatnak és sok esetben már azonnal meg tudják mondani, mi lehet a gond. Már ma örülnék egy visszajelzésnek itt, hogy a háziorvosod mit mondott, hová küldött. Tessék elmenni.
2016. jan. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok és fiú... Orvosnál még nem voltam, de azt megnéztem hogy mandulámon vannak-e fehér foltok, de nem találtam...
2016. jan. 20. 09:32
 6/6 A kérdező kommentje:
Mióta megtisztítom a nyelvem hátsó részét elmúlik a szájszagom addig amég nem eszek semmit,(a viz nrm árt...)De a suliban hogyan tudnam megtisztítani? Az meg mar hogy nézne ki hogy a suliba mosom anfogam... Elég ciki, foleg amikor a nyelvem hátsó részét tisztítom
2016. febr. 14. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!