Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Valamilyen...

Mi lehet a bajom? Valamilyen betegség?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok.

Anyagi háttereink nem túl jók, a szüleim folyton veszekednek és ezekbe sokszor engem is belevonnak. Sokszor úgy érzem nem kellek senkinek, vagy egy barátom másfél éve és szinte csak rá számíthatok.

Mostanában fura dolgokat álmodok (bagollyal, aki szeret; a barátom eltűnik; meghalok stb.), emiatt nagyon rossz szokott lenni a hangulatom és rengetegszer rámtör a sírás.


Olyan rossz ez nekem és nagyon sokszor halottnak érzem magam, mintha nem lennék már és mindenki elfelejtett volna.


És ez az érzés sosem enyhül.



Mit tegyek? Mi bajom van? Mi nem jó bennem? Mi történik????



2016. jan. 18. 11:25
 1/3 anonim válasza:
Nincsen semmi bajod azon kívül hogy sok stressz ér... Beszélj az iskola pszihológussal hidd el egy idegennek néha sokkkal jobb kiönteni a szíved mert nem kell attól félned hogy mit gondol róla. ráadásul ha még szakember is az illető olyan tanácsokkal tud szolgálni amivel elkerülheted ezt a depressziós állapotot. az én személyes tanácsom ezen kívül az az hogy: -ne zárkózz be, menj ki a szabadba, hallgass vidám zenéket, kocogj vagy csinálj valamit ami levezeti a feszültséget légy sokat emberek között és minnél kevesebbet egyedül. ha ez segít írj egy levelet a szüleidnek amiben elmondod a problémáidat és hogy milyen helyzetbe hoznak azzal hogy téged is belevonnak a veszekedéseikbe. Ha meg már nagyon nem bírod elviselni a helyzetet és minnél kevesebbet lennél otthon vállalj diákmunkát, legalább lesz plusz pénzed is, vagy ha az nem jön össze vállalj önkéntes munkát sok helyre jelentkezhetsz pl: kutyamenhelyek rászorulóknak fenntartott alapítvnyok...stb...
2016. jan. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Borzasztó, hogy ilyeneket átélsz :( Próbáld magad erősíteni és megbízni önmagadban, csak önmagadra számíts! Hidd el könnyebb így élni és megélni a mindennapokat.
2016. jan. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Természetesen azzal,hogy álmodban meghaltál nem jelenti azt,hogy a következő 70 évedben meg fogsz halni!

Az álomban meghalás egy depressziós állapotra utal,s ezért az 1. kommentelő tanácsát javaslom én is.Fordulj pszichológushoz mihamarabb!

A fizikai terhelés örömhormonjaid termelődését segíti,és amig társaságban vagy nem érsz rá buta gondolatokkal foglalkozni.

2016. jan. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!