Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egyre sűrűbben érzem ezt a...

Egyre sűrűbben érzem ezt a furcsa érzést a fejemben. Mi lehet ez az érzés? Vagy esetleg betegség?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok.


Általános iskolában a tanulmányi átlagom 4,5 körül volt.


Egy ideje furcsa érzéseim vannak.

-A fejem: Furcsán fáj, feszít és reggelente nagyon fáj. Esténként és napközben is szinte mindig furcsa hangokat hallok, az iskolában a koncentrációs képességem nagyon lecsökkent, nem tudok kellőképpen figyelni.

-A szemeim: Furcsa lett a látásom (szemüveges vagyok), sokszor homályosan látok és furcsa sötét foltokat látok előttem.

-A lelkem: Nagyon sokszor rossz a kedvem, bármin eltudom sírni magam és amikor sírok, olyankor fáj a fejem és ilyenkor mégerősebben hallom a furcsa hangokat. Nagyon sokszor ideges.


Annyira furcsák ezek az érzések, kb. 1 éve tart, ez ideje romlott a tanulásom is, most vagyok 11-es.

9-ben nagyon jól tanultam, 10-ben viszonylag, mostanra a 4-4,5 átlagból 3,7-4 átlag lett.


Annyira bánt ez és nem tudom mi lehet a baj, nyílvánosan nem merek erről beszélni senkinek, mert félek, hogy kinevetnek vagy azt hiszik megbolondultam.

Orvosom sem nagyon foglalkozik a betegekkel, azt hiszi mindenkiről, hogy hazudnak.



Mi lehet a gond? Valami betegségem van? Mit tehetnék?



2016. jan. 18. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem beszélsz róla az iskolavédőnővel? Neki bizonyára több tapasztalata van.
2016. jan. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs iskolavédőnőnk. És nem tudom, hogyan beszéljek róla. :'(
2016. jan. 18. 21:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Hogyhogy nincs? Minden iskolában van orvos és védőnő. Úgy beszélj róla, ahogy itt leírtad.

Talán csak kimerültél, vitaminhiányod van vagy ezer oka lehet. Legalább egy vérképet kérj az orvostól. Ilyesmiről nem szégyen beszélni, a testi-lelki egészséged a tét.

2016. jan. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt tényleg ki kéne vizsgáltatnod. Szüleid? Nekik mondd el, ők majd tudnak segíteni!
2016. jan. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A mi iskolánkban nincs iskolaorvos, sem védőnő. Minden évben egyszer elmegyünk egy helyi orvoshoz, de az nem iskolaorvos.


A szüleimnek beszéltem már róla.

2016. jan. 18. 21:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Legelőször a szemészorvosnál kezdeném. A rossz látás nagyon befolyásolja a viselkedést. Lehet, hogy csak egy szemüvegcsere kellene. Vagy csak annyi, hogy teszel magadért.

Az orvosotok ról csak annyit írtál, hogy nem foglalkozik a betegekkel. Vagyis nem is voltál nála. Csak leírtad...

2016. jan. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én háziorvosom annyit kérdezett: "Nem leveleztem más betegekkel, akik meg tudnák mondani, hová utaljon tovább?Mert neki fogalma sincs" Ilyen is van....
2016. jan. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!