Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Anyukámnak epegörcsei vannak,...

Anyukámnak epegörcsei vannak, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Mivel tudnánk ezt kezelni házilag? Hogyan lehetne csökkenteni a fájdalmat? Amit megeszik, az 1 órára ki is jön... Hétvégén csinálja a tisztító kúrát, ami 2 évvel ezelőtt kihozott 2 nagyon nagy(!) epekövet, de addig kellene valami enyhítő gyógymód.


Kérlek segítsetek!



2016. jan. 19. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Az orvos mit tanácsolt?
2016. jan. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2 évvel ezelőtt műtétet, szájon át. Félt tőle, ezért megkereste ezt az alternatív gyógymódot, a tisztítókúrát, ami be is vált. Az orvos csak pislogott, hogy hova tűntek a kövek 1-2 hét leforgása alatt. Tényleg bevált.
2016. jan. 19. 16:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ezeknek a dolgoknak ellene, de ebben az állapotban talán mégis érdemes lenne még egy szakember véleményét kikérni. Vagy állandóan tisztítókúra szerint élni, diéta szerűen. Nekem is olyan betegségem van, ami miatt így kell étkezni.
2016. jan. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit jelent a tisztító kúra, és miért csak hétvégén lehet végezni? És mit értesz azon, hogy két éve "szájon" át akarták kivenni a köveket? Ha ennyi panaszt okoz nem gondoljátok, hogy jobb megoldás lenne végleg megszabadulni tőle míg nem lesz valamilyen komolyabb szövődménye pl hasnyálmirigy gyulladás.
2016. jan. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
No-spa. Hétfőn meg doki.
2016. jan. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*nem hétfőn, holnap. Már azt se tudom milyen nap van.
2016. jan. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!