Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Arcüreggyulladástól fájhatnak...

Arcüreggyulladástól fájhatnak a fogak és az állkapocs? Már nem tudom eldönteni mi fáj, mert úgy az egész jobb oldalam széthasad!

Figyelt kérdés
Kaptam antibiotikumot,az mikor kezd el hatni? Nagyon szörnyű ez a fájdalom. A felső fogsorom annyira fáj!!
2016. jan. 20. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, fájhat. Antibiotikumnak kell 4-5 nap, hogy hatása legyen. Használj orrcseppet is.
2016. jan. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, fájhat. Az is lehetséges hogy a gyulladás oda-vissza megy a felső fogak gyökere és az arcüreg között (gyökércsúcsok már belelógnak majdnem az arcüregbe). Antibiotikum pár nap múlva hat, de egy röntgen nem ártana. De gondolom orvos ezt már mondta.
2016. jan. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Voltam röntgenen és az mutatta ki az arcüreggyulladást. Már sokkal jobban vagyok. Köszönöm a válaszokat
2016. jan. 23. 20:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt, arcüreggyulladást mutatott ki a röntgen, de kiderült később hogy egy gennyes foggyökér okozta. Gyökérkezelés után gyógyult meg.
2016. jan. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!