Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért vérzik az orrom? Mit...

Miért vérzik az orrom? Mit csináljak vele? Van köze az orrfújáshoz?

Figyelt kérdés

Story time:

Szóval múlthét hétfőn elmentem dokihoz. Köhögtem, fájt a torkom, de mivel nem látott semmit, így csak tüneti szert kaptam, aztán hétfőn este elkezdett folyni az orrom, az óta fújom. Ma vissza mentem mert az állapotom (hála a tüneti - semmit nem érő - gyógyszereknek) csak rosszabbodott, mint javult volna aztán kiderült, hogy enyhe arcüreggyulladásom van. De ugye masszívan fújom az orrom aztán hajnali négykor arra keltem hogy be van dugulva a bal orrlyukam megfújtam és elkezdett folyni a vér belőle, 20 percen keresztül. Aztán 11 körül megtörtént ugyan ez, ugyan azon oldalon, majd 2 körül és fél hét körül is.

A kettőnek van köze egymáshoz? Szóval, ha abba hagyom az orrfújást akkor megszűnik ez is, vagy más probléma állhat mögötte? Mit gondoltok?



2016. jan. 25. 19:07
 1/1 anonim válasza:
Hát teso... lehet a kokótol
2016. jan. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!